Alexandrite lazer hangi cilt tipine uygundur?

Yorum Yok
 

Bu lazer ışığı açık rengli cilt tonları için uygundur. Bu Lazer cilt tipi I olanlar için idealdir.

Alexandrite lazer hangi cilt tipine uygundur?

Alexandrite lazer hangi cilt tipine uygundur?

Lazer epilsyon tedavisinin ne civarı oldukça başarılı olacağını tespit eden en mühim etkenler cilt tipiniz ve tüy renginizdir. Bunun yakınında tedaviyi uygulayacak meydana gelen muayenehane / uzmanın da hem tek tedavinin başarısı hem tek de ardından oluşalabilecek yan tesirleri dair etkili rol oynadığını söylemekte fayda var. Muayenehane seçimi hakkındaki yazımızı eskiden yayınlamıştık ve aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. Bu yazımızda ise öncelikle cilt tipiniz ve tüy renginize odaklanacağız, ardından ise diğer yan etkenleri ele alacağız.

Cilt Tipiniz

Cilt tipiniz, lazer epilasyon tedavisinin neticelerine etki eder zira çeşitli cilt renkleri çeşitli neticeler oluşmasına sokak açar. İsterseniz her cilt tipini birlikte inceleyelim ve ne türlü sonuç alınabileceğini görelim:

Açık Tenli Kişiler

Çeşitli tipte açık tenli vatandaşlar olabilmektedir. Sözgelişi tek açık tenli birey güneşe çıktığında süper biçimde bronzlaşır, diğeri ise berbat tek biçimde yanığa maruz kalır. Şayet konu lazer epilasyon olunca, hangi cilt tipinde olursanız olun, açık tenliyseniz, lazer epilasyon tam sizlere göre! Hem Tek diğer cilt tiplerine yönelik daha sıkı neticeler alacaksınız, hem tek de daha az tedavi seansına gereksinim duyacaksınız.

Alexandrite lazer hangi cilt tipine uygundur?

Orta Nitelik Tenli Kişiler

Bu tarz ten rengine sahip kişilerde belirleyici olacak birşey tüylerinin rengidir. (Bu konuda yazının devamına haber veriyoruz) Yeniden de en uyumlu tüy rengine sahip olsanız da, açık tenli kişilere yönelik daha tek sürü seansa katılmanız gerekeceğini belirtmemizde fayda var.

Koyu Tenli Kişiler

Koyu tenli kişilerde lazer epilasyonun tesirinin az olması beklenmektedir bu yüzden tek sürü daha çok seansa katılması ve profesyonel doktor aracılığıyla lazer cihazının en gerçek ayarına ayarlanması ve tedavinin mükemmel yapılması lazımdır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.