Alexandrite lazer epilasyonun faydaları nelerdir?

Yorum Yok
 

Alexandrite lazer epilasyonun faydaları nelerdir? Sorusunun cevabı ile ilgili olarak aşağıda bahsedilmiştir. Avantajlarının yanında bu konu ile ilgili tüm alakalı önemli detaylar verilmiştir.

  • Bu lazer çok iyi bir cilt penetrasyon (nüfuzetme) oranına sahiptir.
  • Bu lazer, diğer lazer tiplerinin etkili olmadığı ince tüylerde de etkilidir.
  • Bu lazer beyaz cilt tonları için çok etkilidir.

Alexandrite lazer epilasyonun faydaları nelerdir?

Alexandrite lazer epilasyonun faydaları nelerdir?

Lazer epilasyon tüylerden kurtulma dair günümüzün en gösterişli ve çabuk yoludur. Çoğu vakit başarıyla sonuçlanır ama ender olarak işlemden netice alamayanlar vardır. Bu durum çoğunlukla hormonal dengesizlikleri meydana gelen bireyler içindir. Başka bir faktör de tüylerin yapısıdır. Lazer ışınlarının cilde uygulanmasıyla, ışınların kıl köklerine erişmesi hedeflenir. Böylelikle kökler yakılarak vakit içerisinde kaybolması amaçlanır. Uygulama düzgün yapıldığı halde rastgele bir sıhhat problemi görülmez.

Yalnızca cildi duyarlı kişilerde çeşitli vaziyetler söz konusu olabilmektedir. Derhal her bölgeye uygulanabilir olması sebebiyle iyi bir tekniktir. Fakat lazer epilasyon yaptırmaya hüküm verdikten hemen ardından profesyonel bir muayenehane bulmalı ve lazer araçları ile ilgili haber almalısınız. Lazer epilasyonun da bizzat içerisinde çeşitli aletleri vardır ve her birinin tesiri farklıdır. Kimileri fazla etkiliyken kimileri fazla hafiftir ve tüylerin sona ermesi dair bir neticeye varılmaz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, kabul görmeyen tüylerden tamamıyla kurtulmanın en çabuk ve gösterişli yoludur. Kullanılan lazer ışınının dalga boyu, ciltteki melanin aracılığıyla emilebilir yapıdadır. Böylelikle cildin iç bölümüne kıl köküne ulaşır ve yüksek ısısı ile kökü yakar. Belli birden çok seanstan hemen ardından tüylerde azalma ve tamamıyla yok olma görülür.

Alexandrite lazer epilasyonun faydaları nelerdir? Sorusunun yanında

Lazer Cihazı Çeşitleri Nelerdir?

Alexandrite Lazer

Koyu olmayan tenlerde görülen koyu nitelik kıl yapısı amaçlı çok uyumlu bir cihazdır. Kılın köküne civarı erişerek kesinlikle çözüm olanağı sağlar ve ciltte yanıklara sebep olmaz. Cilde temas edilmeden 3 cm uzaktan atış yapıldığı amaçlı temizlik tarafından problem olmaz.

NdYag Lazer

Yüzeysel tesire sahip bir lazer cihazıdır. Derindeki köklere ulaşamadığından seansların sayısında yükseliş görülür. Bu tür lazer acı vermesi durumundan da birçok önerilmez. Bununla Birlikte NdYag lazerin ciltte daimi yanıklar bırakma ihtimali da yer alır.

Diode Lazer

Diyot lazerler, ince kıllar üstünde dahi başarı gösterir. Bilhassa yüz bölgesindeki kıllarda etkilidir. Bu tip lazerde aygıt ten ile temas etmektedir. Hijyen dair güzellik merkezlerinden haber almayı unutmamalısınız.Bunların dışarısında birden çok tür ek olarak lazer epilasyon cihazı yer alır. Fakat en sık sık kullanılan ve en gösterişli cihazlar bunlardan ibarettir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.