Alexandrite lazer epilasyondan sonra

Yorum Yok
 

Hasta uygulamadan sonra eve dönebilir veya hemen çalışmaya başlayabilir. Epilasyondan sonrası geçici eritem ve perifolliküler ödem oluşabilir ama birkaç saat sonra kaybolur. Bu belirtiler alanda buz veya nemlendirici uygulayarak azaltılabilir.

Alexandrite lazer epilasyondan sonraAlexandrite lazer epilasyondan sonra

Alexandrite Lazer

Alexandrite lazerler epilasyon amaciyla en fazla kullanilan lazerlerdir. Hemen Hemen bütün lazer merkezlerinde alexandrite lazer bulunmaktadir. Bu lazerlerin en mühim nitelikleri uygulama prosedürlerinin pratik olmasidir. Hizli lazerler olduklarindan gündelik yapilabilen islem sayi fazladir. Islem müddeti kisadir.

Alexandrite lazerlerin uygulama yapilanlarca tercih edilmelerinin bir sebebi de uygulama yapildiginda killar yandigindan uygulama yapilan alanin killardan aninda temizlenmesidir. Bu kilsizlik hali pekçok kisi tarafindan begenilmektedir.

Alexandrite lazerlerde agri çok azdir. Pekçok kimse agrinin az olmasindan dolayi da alexandrite lazeri tercih etmektedir. Lazer epilasyon amaci ile alexandrite lazer yalnızca açik cilt tiplerinde uygulanabilir. Bunun sebebi alexandrite lazerlerin melanin ismindeki boya maddesi üzerinden tesir etmesidir.

Alexandrite lazer epilasyondan sonra

Kilin ve cildin rengini verici pigment başka bir deyişle boya maddesine melanin adı verilir. Bu madde kil ve deride yer alır. Bu maddenin yogunlugu ise kilin ve derinin rengini belirler. Kil koyu ise melanin miktari yogundur. Kil açik, beyaz ise melanin miktari az ya da yoktur. Bu sebeple bu lazerler açik renk killara tesir etmezler. Deride de melanin maddesi rengi tayin eder. Melanin yogunlugu pek ise cilt koyu olabilir. Zencilerde melanin konsantrasyonu en yogunken slav irki ve kuzeyindeki ülkelerinde melanin azdir.

Alexandrite lazerler kilin yapisinda yer alan melanin tarafindan emilirler. Her atista milisaniyelik bir zaman içerisinde melanin enerjiyi tutup kil köküne iletir. Kil kökünde bu enerji isiya dönüsür. Kildaki kök hücreleri fonksiyonlarini yitirir. Böylelikle kalici epilasyon saglanir.

Cilt rengi koyu ise başka bir deyişle melanin boyasi pek ise lazer enerjisi cilt tarafindanda tutulur. Bu durum ciltte yaniklara ve lekelere ne sebeple olabilmektedir. Iste bu sebeple alexandrite lazerler koyu ciltlede uygulanamaz. Yalnızca açik ciltlerde uygulanabilir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.