Alexandrite lazer epilasyon dikkat edilmesi gerekenler

Yorum Yok
 

Resmen FDA tarafından onaylanan lazerler sahip ve onun kurallarına uygun bir klinik seçin.

Tedavi sırasında kullanılan ayarlarla her seans sonunda hastanın tıbbi kartını tamamlayan bir klinik seçin.

Düşük fiyatlar ve promosyonların tuzağına düşmeyin. Seans başına fiyat çok düşük görünebilir veya olabilir, ancak seans aceleyle ve düşük yoğunlukta ile yapılır;Bu nedenle çoğu zaman sorgulanabilir sonuçlar, tekrarlanmalıdır.

Alexandrite lazer epilasyon dikkat edilmesi gerekenler

Alexandrite lazer epilasyon dikkat edilmesi gerekenler Alexandrite lazer nedir?

Alexandrite lazer koyu rengarenk maddeler tarafindan tutulur ve enerjisi bu maddelere aktarilir. Bu esnada enerji isi enerjisine dönüsür.Lazer epilasyonda da basit prensip, kil yapisinda yer alan melanin tarafindan hu lazer isiginin tutulmasi ve netice olarak kil yapisinin tahrip edilmesidir. Islem sirasinda meydana çikan isi kil kökünü tahrip eder ve tekrardan tüy olusumunu engeller. Tüylerdeki melanin cilttekine yönelik ek olarak yogun oldugu amaçlı cildin kayıp görmesi de engellenmis olabilir. Melanin tarafindan en güzel emilen lazer 755 nm Alexandrite oldugu amaçlı her an ek olarak basarili neticeler alindigi muayenehane çalismalarla kanitlanmistir.

Nasil yapilir?

Öncelikle lazer epilasyon yapılacak bölgedeki tüyle cimbiz ile tutulacak boyda kalincaya civarı kisaltilir. Uygulamayi yapacak profesyonel ve uygulama yapilacak kisiye lazer isinindan koruma amaçlı gözlükler takilir. Gözlüksüz bu islemin yapilmasi kalici hasarlara sebep olabilmektedir. Ardindan kil köklerine lazer uygulamasi yapilir. Lazer epilasyon cihazi ile lazer isinlari cilde uygulanir. Her lazer atisi cildin tespit edecek bir kısmına tesir eder.

Alexandrite lazer epilasyon dikkat edilmesi gerekenler

Kaç oturum uygulanir?

Alexandrite Lazer epilasyon, kabul görmeyen tüylerden kurtulmanin kalici bir yöntemidir. Alexandrite Lazer epilasyon, kil rengi, deri rengi, yas benzeri kriterlere bagli olarak beden kısmında 4-6, yüzde 7-10 seansta tamamlanmaktadir. Oturum araliklari çoğunlukla 4 -6 hafta arasinda degismektedir. bu süreler kisiden kisiye yönelik degisiklik göstermektedir.

Lazer Epilasyon öncesi uyarı edilmesi gerekenler

Tüm lazer epilasyon uygulamalarinda yaptirmadan 2 hafta öncesinde ve 2 hafta ek olarak sonra günes ya da solaryum ile bronzlasilmamalidir. Bu nedenle lazer epilasyon amaçlı kis aylarinin seçimi ek olarak uyumlu olacaktir.
Uygulama sonrasi ciltte kizariklik görülmesi normal bir durumdur.
Diger Lazerli epilasyon uygulamalari amaçlı Lazer Epilasyon sayfamizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.