Alexandrite lazer epilasyon yan etkileri

Yorum Yok
 

Lazer epilasyon fotodermatit ve isotretinoin tedavisi alan kişilerde kesinlikle kontrendikedir. Geçmişte vitiligo veya sedeften muzdarip insanlara kullanımı riskli olsa da, ancak günümüzde, lazerlerin son nesli otomatik soğutma mekanizmasına sahip olduğundan bu artık bir sorun değildir.

Alexandrite lazer epilasyon yan etkileri

Alexandrite lazer epilasyon yan etkileri

Erkek Lazer Epilasyon

Önce vakitlerde yalnızca sakal üstü ve sakal alti olarak baslayan erkek lazer epilasyon uygulamalari daha sonraki vakitlerde kas ortasi, kas üstünde, kulaklar, ense, boyun, el üstü, ayak üstü, yer alti, omuzlar, gögüs ve sirttan daha sonra simdide bacaklarda bile uygulanmaya baslanmistir. Onay edelim ki artik erkeklerde istemedikleri killarindan arınmak talep ediyor. Erkekler lazer epilasyonda bayanlara yönelik daha avantajlidir. Erkek killari çoğunlukla sert, koyu renkli ve kalindir. Buda melanin istikametinden tek sürü zengin olduklari anlamina gelir.

Ülkemiz de kullanilan lazer epilasyon metotları çoğunlukla melanine etki etiklerinden dolayi erkeklerdeki lazer epilasyon uygulamalari bayanlara yönelik daha basarilidir. Her ne civarı erkek hastalar killarindan tamamıyla arınmak mahaline seyreltmek isteseler de aslinda dogru meydana gelen uygulama baslanan programlarin tamamlanmasidir. Eksik olan programlar bedende daha tek sürü killanmaya ne sebeple olabilmektedir zira. Merkezimizde koyu ve kalin killarda tek sürü gösterişli meydana gelen sistemlerden Alexandrite lazer sistemleri kullanilmakta olup basari oranimiz hayli yüksektir.

Alexandrite lazer epilasyon yan etkileri

Bayan Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon islemi aslinda erkeklerde ve kadınlarda da çogunlukla aynidir. Ancak çogunlukla bayanlar tarafindan seçim edilen tek uygulamadir. Bu nedenle ayri tek baslik altinda incelenmesinde yarar vardir. Lazer epilasyon; kisinin cilt tipine ve uygulama yapilacak alanina yönelik kil köklerine lazer isini verilerek kil köklerinin harap edilmesi islemidir. Bu islem sirasinda yalnızca kil kökü zarar görür ve diger etraf dokular bu isindan etkilenmez. Lazer epilasyonda tüm yeryüzünde sikça kullanilan üç yöntem vardir. Bunlarin basinda Alexandrite lazer epilasyon sistemi yer alir ikinci sirada Diode lazer epilasyon sistemi ve üçüncü sirada da Nd-Yag lazer epilasyon sistemidir. Ülkemizde ve yeryüzünde en sik seçim edilen yöntem alexandrite lazer epilasyon yoludur. Bu yöntem açik nitelik tenlerde ve koyu killarda tek sürü etkilidir. Kisinin ten ve kil rengine yönelik doz ayarlamasi yapilabilir.

Diode lazer epilasyonun uygulama alani alexandrite lazer epilasyon yoluna yönelik tek sürü daha genistir. Anında anında tüm cilt tiplerinde kullanilir. Önce zamanlar tek sürü acili tek sistem oldugu amaçlı tek sürü seçim edilmeyen bu yöntem son vakitlerde ütüleme lazer epilasyon sistemiyle hem tek tesiri artirilmis hem tek de acisi belli bir süre daha azalmistir. Nd-Yag lazer epilasyon yöntemi çogunlukla vasküler damar tedavilerinde kullanildigi amaçlı yeniden lazer epilasyonda tek sürü fazla seçim edilmez. Aslinda seçim edilmemesinin en kocaman nedenlerinden biri killarin uygulamadan yaklasik 15 gün daha sonra dökülmesidir.

Lazerler uzmani tarafindan kullanilmadigi taktirde tek sürü kritik yaniklara ne sebeple olabilirler. Bunun Için ragmen lazer epilasyon uzmani tarafindan yapildiginda agda ve diger depilasyon yöntemlerine yönelik tek sürü daha konforlu ve gösterişli sistemlerdir. Merkezlerimizde hem tek alexandrite hem tek de diode lazer epilasyon metotları sağlam tek şekilde uygulanmakta olup son lazerlerin etki etmedigi beyaz ve açik renkli killara igneli epilasyon yöntemi uygulanarak uygulamalarda fazla yüksek tek basari orani elde edilmektedir.

Alexandrite lazer epilasyon yan etkileri ile ilgili

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.