Alexandrite lazer epilasyon tedavisi

Yorum Yok
 

Lazer ile genellikle kalıcı sonuçlar için, üç ila beş seans gerekmektedir. Prosedür daha az rahatsızlık verir ve ağdaya göre daha az ağrıya neden olur. Uygulamanın zamanı saç yoğunluğu, saç kalınlığı, yüzey alanı, ve diğer bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle bir saat veya ona yakın bir süre oluyor.

Alexandrite lazer epilasyon tedavisi

Alexandrite lazer epilasyon tedavisi

Lazer epilasyon nedir ve kıllara ne türlü etki eder?

Lazer epilasyon ile kıl kökü yok edilirken amaç seçici ısıtma yaparak başka bir deyişle kıl köklerindeki hücrelerin yakılarak hasara uğratılmasıdır. Kıl kökü aracılığıyla emilen bu enerji, ısıya dönüşerek kıl kökünü tekrardan büyüyemeyecek biçimde tahrip eder. Milisaniyeler müddetinde cilde tatbik edilen lazer ışığı, cilde zarar vermeden geçerek kıl kökündeki pigmentlere nüfuz eder. Bütün lazer epilasyon türleri kıl gelişiminin geciktirip kılların ek olarak zayıf ve azalarak çıkmasını sağlarlar. Kalıcı lazer epilasyon amaçlı kıl kökünün papilla olarak bilinen bölümünün yok edilmesi amaçlanır. Tedavi anında tüylerin büyüme aşamaları meydana gelen anajen, katojen ya da telojen fazda olması tedavi tarafından mühimdir. Uygulama anında kılların çeşitli evrelerde olması, lazer epilasyonda neticenin vasat 4-6 oturum sonrasında alınmasına sebep olur. Lazer ışının uygulama süresi ve dozu bireyin cilt rengi ve yapısına yönelik değişim gösterir.

Epilasyonda (lazer Epilasyonda) ne tip lazerler kullanılır?

Epilasyon amaçlı kullanılan lazerler alexandrite, ruby, diod, nd:yag olarak sayılı. Bu lazerlerin adları yaydıkları enerjinin dalga boylarına göredir. Lazer epilasyon esnasında lazer enerjisi kıl köküne ulaşana kadar cildi geçer. Lazer, kıl kökünde dik ısı tesiri yaparak kökün yok olmasını olanağı sağlar. Koyu renkli ve kalın tüyler ısıyı ek olarak iyi tuttukları amaçlı lazer epilasyon ile tedavileri ek olarak başarılıdır. Tüy rengi cilt renginden koyu olanlar en kısa zamanda en kısa yan etki ile sonuca ulaşabilirler.

Alexandrite lazer epilasyon tedavisi

Her cilt renginde lazer epilasyon uygulanır mı?

Lazer epilasyon uygulaması amaçlı en ideal aday açık cilt rengi üstünde tüyleri koyu renk olanlardır. Nihai bilişim ürünü Alexandrite tipi lazer epilasyon cihazları ile koyu cilt rengine sahip olanlar da dahil her cilt rengine uygulama yapılmaktadır. Bronzlaşmamak koşulu ile her bütün mevsimlerde lazer epilasyon yapılabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.