Alexandrite lazer epilasyon seans süresi

Yorum Yok
 

Bu Alana bağlıdır, örneğin üst dudak 10 dakika, bacaklar 120 dakika sürer.

Lazer Öncesi

Alexandrite lazer epilasyon seans süresi

Lazer epilasyon yapilacak meydan tiras makinesi ile kisaltilir. Fakat yüzünüze lazer düsünüyorsaniz kisaltma yapmadan geliniz. Zira yüze yapılacak lazer öncesi önce saptama tek tespit mühimdir.

Lazer Esnasında

Kullanici ve yapılacak kisiye lazer isinlarindan gözleri savunan gözlükler takilir. Gözlüksüz islem yapilmamalidir. Ardından kullanici el aleti yardimi ile lazer uygulamasina baslar. Lazer epilasyon cihazlari isik enerjisini tek el cihazi yardimiyla uygularlar. Lazer makinesi içerisinde olusan lazer isigi el aleti ile cilde ulastirilir. Lazer epilasyon sirasinda el cihazi yardimi ile tekrarlayan lazer atislari cilde uygulanir. Her lazer atisi ciltte belli tek alani tarar. Bu lazer atisi sonrasi lazerin kil kökünde isi enerjisine dönüsümü ile tahrip olur. Bu sayede uyumlu dönemde başka bir deyişle büyüme fazindaki meydana gelen kil kökleri yepyeni kil üretme fonksiyonunu tamamıyla veya kismen uzunca müddetli olarak kaybeder. Lazer epilasyon seansindan ardından hafiften koyuya civarı degisen tek kirmizilik ve kil çevresinde hafif tek sislik başka bir deyişle ödem olusur.

Alexandrite lazer epilasyon seans süresi

Lazer Sonrası

Lazer epilasyon seansi sonrasi olusan bu tepki çoğunlukla 1-2 saat içerisinde azalarak ortadan kalkar. Bazen 1-2 güne civarı da uzayan hafif kizariklik olabilmektedir. Bu yerel tepki için nemlendirici kremler çogunlukla yeteri kadar olur. Lazer epilasyon tatbik edilen kisilere, Lazer epilasyon uygulamasi sonrasinda uyarı edecekleri hususlarla alakalı detayli bilgi verilir. Lazer epilasyon uygulamasi yapilan bölgenin 2 hafta süresince günes isigina maruz kalmamasini ya da günes banyosu yapilmamasina solaryuma girilmemesine uyarı edilmelidir. Bir Takim duyarlı ve koyu ciltlerde ya da yüksek enerjili Lazer epilasyon seanslarinda ciltte yüzeysel kabuklanma olusabilmektedir. Çoğunlukla kabuklanma günler içerisinde düzelir ve deri normale döner. Kimi Zaman bu kabuklanma sonrasinda deride renk degisikligi dedigimiz açilma (hipopigmentasyon) ya da koyulasma (hiperpigmentasyon) olusabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.