Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları nasıl olmalıdır?

Yorum Yok
 

Tüy büyüme döngüsü süresi üç aşamadır:büyüme fazı olan anajen, katajen ve tüylerin düşme fazı olan telojen. Tedaviler tüy büyüme fazında (anagen fazı) etkilidir. Seanslar, epilasyonun etkili olduğu ve tüyün anajen fazında olmasında bağlı olarak her 45 -50 günde bir tekrarlanır.

Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları nasıl olmalıdır?

Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları nasıl olmalıdır?

Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir?

Alexandrite lazer epilasyon sistemine en uyumlu kisiler koyu nitelik kil ve açik cilt rengine sahip olanlardir. Bu sistemde kullanilan 755 nm dalga boylari kildaki melanini amaç alarak çevre dokulari asgari düzeyde etkiler.

Alexandrite lazer epilasyon sistemi ile uygulama yapilacak kisilerde killarin tiraslanmasina gereksinim duyulmaz. Uygulama yapildiktan ardından killar temizlenerek islem bitirilir.

Hava sogutmali sistemlerde lazer epilasyon islemi sirasinda lekelenme ve yanma benzeri olumsuz etkiler minimize edilir.

Ayrica kullanimi esmer tenlerde ek olarak kisitlidir bu sebeple alexandrite lazerin koyu tenlilerde kullanimi önerilmemektedir.

Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları nasıl olmalıdır?

Lazer-Epilasyon Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulama sonrasinda çok sicak olmamasi sartiyla ilik bir dus alabilirsiniz.
Seansinizi izleyen önce 3 zaman kese ve peeling yapmayiniz.
Uygulama sonrasi cilt hassasiyetine yönelik birden çok saat ya da 1 zaman kizarma olabilmektedir, ekstra bir vaziyetle karsi karsiya kalirsaniz uzmaniniza danisabilirsiniz.
Yüz bölgesi benzeri günes gören bölgelere uygulama yapildiysa yüksek koruma faktörlü koruma amaçli günes kremi kullanilmalidir.
Bronz tene lazer-epilasyon uygulanamaz.
Herkesin kil yapisi ve cilt nitelikleri farklidir, bu sebeple oturum araligi kisiye yönelik farklilik gösterir.
Epilasyon disinda killardan kurtulma yollarini kullanmamalisiniz. (agda, cimbiz v.b)
Uygulama öncesi tüy dökücü kremler ve ya tüy sarartici ürünler kullanmayiniz.
Iyilestirme öncesinde ya da oturum aralarinda bir ilaç kullanmaya basladiginizda kesinlikle uzmaninizi bilgilendirmelisiniz. Bilhassa epilasyon uygulamasi için son 6 ay içerisinde Rouaccutane türevi ve rastgele bir akne ilaci kullaniyorsaniz öncesinde hekiminize danismaniz gerekiyor.
Lazer uygulamasi yapilacak cildin temiz olmasi mühimdir. Makyaj yapmamanizi öneririz.
Isleminiz sirasinda kesinlikle koruma amaçli gözlük takmaniz gerekiyor. Gözlerinizi lazer isigindan muhafaza etmek için bir önlemdir.
Tane dönemlerini kolay degil geçiren kadinlar, tane döneminden daha sonra uygulama yapilamasini öneri ederiz.
Epilasyon öncesi solaryum, güneslenmek ve günes banyosu benzeri islemleri yaptirmamis olmaniz gerekiyor.
14 yasini geçmis her insanda uygulanabilir. Gereken hormon testleri kontrol yapilmasi mühimdir.
Yepyeni epilasyon seansiniz da, sizin kil yapinizin tibbi açidan olmasi gereken durumda olan olgunlasma safhasi tamamlanmis olmasi da uyari edilmelidir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.