Alexandrite lazer epilasyon nasıl yapılır?

Yorum Yok
 

Alexandrite lazer epilasyon nasıl yapılır? Sorusunun cevabı Işık huzmesinin belli bir dalga boyu tüyün melanin enerjisi emilimini neden olarak, tüy folikülünü yokeder. Melanin etkilenmemiş olduğunda yeni tüy oluşur, bu prosedür ile, tüy kökü tahrip edilir.

Alexandrite lazer epilasyon nasıl yapılır

Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir?

Alexandrite Sistemleri FDA tarafindan onaylanmistir Alexandrite Lazerin yaydigi dalga boylari(755 nm) en kuvvetli sekilde kildaki melanin hukuki siyah boya maddesi tarafindan doğruca emilip tahrip olabilir ve hedefler ve etraftaki dokulari asgari düzeyde etkiler. Lazer epilasyon ile ilgili kanitlanmis bir basarisi durumda olan alexandrite lazer de hizlilik bir sürü mühimdir çalisma sartlarindaki yogunluklar insanlarimizda bizzat bakimlarinda bile süre sikintisi çekmelerine yol açmistir. Alexandrite in bu özelligi de onun lazer epilasyon cihazlari arasinda en bir sürü seçim sebeplerinden biri olmustur.

Alexandrite Lazer Örnek Uygulama

Hijyen açisindan sıkıntı yasanmaz.
Çabuk ve seri ve ataktir.
Uygulamanin ardindan cilt eskiyen haline döner.
Kalin ve incelmis killarda tesiri yüksektir.
Seans araliklari bir sürü uzundur.
Hastaya uyum toleransi yüksektir.

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler?

Lazer epilasyon islemi kabul görmeyen tüylerin bulundugu bölgelere;

Koltuk Alti
Bütün Kol
Bütün Bacak
Yüz(dudak üstü, yanaklar, çene, alin, sakaklar, favoriler )
Dekolte
Sirt
Boyun, Ense
Kulak
Burun
El ve Ayaklar
Göbek
Kalça, Basen
Genital Bölge
Alexandrite Lazer
Bu lazer sistemi önce çikan lazer sistemlerindendir ve dalga boyu 755 mm oldugu amaçlı koyu renk kil köklerinde etkilidir. Bilhassa beyaz tenli ve siyah kil köklerine sahip kisiselerde bir sürü basarili bir lazer sistemidir.

Nd:YAG Lazer
Dalga boyu 1064 mm durumda olan bu lazer sistemi ise tüm kil köklerinde basarilidir. Bronzlasmamis her çeşit cilt rengi ve kil kökü üstünde gösterişli durumda olan bu lazer sistemi bir bir sürü bölgede basarilidir.

Lazer Epilasyon Seanslari?

Seans Sayisi

Kisiye görü seans sasiyi degisiklik göstermektedir.

Seans Süresi

Uygulama yapilacak durumda olan alandaki kil yogunlugu, uygulama yapilacak durumda olan alan sayisi vakti uzatir. Bu sebeple süre 2-5 dakika ile 1,5-2 saat arasinda degisiklik gösterebilir. Örnegin dudak üstü 2-5 dakika, yer alti 10-15 dakika , tüm beden lazer epilasyon ise 1,5-2 saat sürmektedir.

Seans Periyodu

Uygulama araligi ayda 1 olarak ayarlanir. Seans sayisi ilerledikçe killarin çikma ömrü de uzar ve seanslar 2 ayda bir seklinde uygulanir. Muayene seanslarini ihmal etmemekte yarar bulunmaktadir.

Lazer epilasyon sizi kabul görmeyen tüylerden kurtarir hem bir bir sürü vaktinizi almaz hem bir de bir bir sürü kez zaman ayirmanizi gerektirmez.Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.