Alexandrite lazer epilasyon kaçıncı seansta sonuç verir?

Yorum Yok
 

Lazer epilasyon yönteminin sonuçları kalıcı ve etkileyicidir. Tüyler yumuşak, pürüssüz olurken, lazer epilasyon yöntemi, bazı bölgelerde ilk seansta % 50’ye kadar tüy azalmasını sağlar.

Alexandrite lazer epilasyon kaçıncı seansta sonuç verir?

Alexandrite lazer epilasyon kaçıncı seansta sonuç verir?Alexandrite Lazer Nedir?

755 nanometre dalga boyunda lazerlerdir. Alexandrite lazer epilasyon sisteminin digerlerinden en mühim ayriligi deriye penetrasyonu başka bir deyişle deri içerisinde aldigi mesafenin en az olmasidir. Ancak bu uzaklık kil köküne ulasmaya çoğunlukla yetecektir. Diger özelligi ise kilin yapisinda yer alan ve kila rengini verici melanin ismindeki boya maddesi tarafindan tek sürü tutulan lazerlerden olmasidir. Bu 2 özellik avantajlar ve dezavantajlar saglar. Melanin tarafindan sıkı tutulmasi açik nitelik deri tipi ve koyu kil rengi olanlarda epilasyon için avantaj saglar. Ancak harici ten ve kil tipinde (bilhassa koyu deri rengi) meydana gelen kisilerde uygulama risk yaratir, problemlere sokak açabilir, ya da düsük enerjiyle çalisilmasina ne sebeple olarak tesirsiz tek epilasyon tedavi sürecine ne sebeple olabilmektedir.

Derine inmemesi bu lazerlerin digerlerine yönelik ek olarak az agrili olmasini saglar. Bu özellik, derin yerlesimli killarda örnegin; sirt, kol, yüz benzeri bölgelerde etkinliginin az olmasina ne sebeple olur. Alexandrite; tespit edecek ten ve kil tipi özellikleriyle tek grup içerisinde yer alan kisilerde ve bölgelerde kullanilmasi gerekir. Biz bu lazer epilasyon sistemini uzunca zaman kullandik, profesyonel kullanimin bu çeşit lazerlerde basarisini gözlemledik son zamanlarda alexandrite lazerleri dogru prototipe sahip kisilerde kullanmaya da aynı ritimde devam etmekteyiz.

Alexandrite lazer epilasyon kaçıncı seansta sonuç verir?

Açik ten rengi meydana gelen ve kozmetik epilasyon olarak malum yer alti, bacak, bikini, genital alanda önerdigimiz tek lazer tipidir. Agrisinin az olmasi, hizli ve kolay uygulanabilme özelligi, seanstan ek olarak sonra anında killarin alandan temizlenmesi bu lazerin mühim diger avantajlaridir. Bu bölgelerde aşağı yukarı 6 seansta çok basarili neticeler elde edilebilir. Ten rengi açik dahi olsa Alexandrite lazerleri yüz, kol, sirt, omuz kısmında önermiyoruz. Bilhassa yüz kısmında Alexandrite lazerlerin ince tüyleri tetikleyerek aykiri etki ile killari artirabilecegi olasılığı akilda tutulmali ve tercih ona yönelik yapilmalidir. Biz yüz, sirt, omuz, kol kısmında diode lazerleri öneriyoruz.
Alexandrite lazer epilasyon için online bedava konsültasyon randevusu alabilir, bize danisarak detayli tedavi bilgisi edinebilirsiniz. İletişim için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.