Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

Yorum Yok
 

Genellikle yüz için 8-10 seans vücut alanlarında ise beş veya altı seans sürer.Tedavi sayısı deri rengi, saç rengi ve kalınlığına bağlıdır.

Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

 

Alexandrite lazer epilasyon, medikal estetik alanda en fazla onay edilen lazer sistemlerinden birisidir. Alexandrite lazer ile yapilan epilasyonda mühim durumda olan cihazin kalitesi ve estetisyenin uzmanligidir. Hekim denetimi altinda yaptirilmasi tavsiye edilir. Koyu tüylerde fazladan etkilidir ve daha hızlı akıbete ulastirir. Lazer ve IPL Sistemleri, onay görmeyen tüylerin kalici olarak yok edilmesini saglamaktadir. Lazer Epilasyon ile tespit edecek dalga boylarinda isik üreten cihazlar (lazerler) kullanilarak, onay görmeyen tüyler kalici olarak yok edilir.

Cilde uyumlu lazer isiklari, kil köklerine odaklanarak, diger çevre dokulara kayıp vermeden kil köklerini yok edebilmektedir. Son Zamanlarda tüy yok etmede en fazla kullanilan cihazlar IPL (Intensed Pulsed Light), Alexandrite Lazer ve Nd:Yag Lazerdir. Epilasyonda en gösterişli teknolojilerden birisi durumda olan Alexandrite Lazer ile epilasyon, onay görmeyen tüylerden kurtulmanin kalici bir çözümüdür. 755 nanometre dalga boyunda isik üreten Alexandrite Sistemi, ‘The Laser of Epilation’ ödülünü almis, FDA tarafindan onaylanmis, patentli bir teknolojidir. Diyot (Diode) Lazer Bu lazer sistemi ise zayif tüylerde çok etkilidir. Dalga boyu 810 mm durumda olan bu isin sistemi bilhassa açik tenlilerde ve zayif tüylerde etkilidir. Bilhassa yüz, dekolte,eller üstünde çok etkilidir. Nd YAG Lazer Dalga boyu 1064 mm durumda olan bu lazer sistemi ise tüm kil köklerinde basarilidir. Bronzlasmamis her çeşit cilt rengi ve kil kökü üstünde gösterişli durumda olan bu lazer sistemi pekçok alanda basarilidir.

Uygulanan Bölgeler?

Söz konusu islem onay görmeyen tüylerin oldugu her alanda uygulanir.

Koltuk Alti
Bütün Kol
Bütün Bacak
Yüz(dudak üstü, yanaklar, çene, alin, sakaklar, favoriler… )
Dekolte
Sirt
Boyun, Ense, Kulak
Kalça, Basen
Burun
El ve Ayaklar
Göbek
Bikini Bölgesi

Alexandrite lazer epilasyon kaç seansta biter?

Lazer Epilasyon Sakincali midir?

Kil rengi, cilt rengi, kil kalinligi dikkate alinarak islem yapildiginda, lazer epilasyon emniyetli bir yoldur. Epilasyon ile ilgili teorik ve kolay bilgisi sıkı durumda olan bir uzman tarafindan yapildiginda hiçbir sakincasi yoktur. Uzmanin dogru enerjiyi tahsisi emin, basarili neticeler alinmasini saglar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.