Alexandrite lazer epilasyon güvenli mi?

Yorum Yok
 

Bu kesinlikle güvenli bir yöntemdir. Tıbbi lazer radyasyon yaymayan görünür ışıktır ve lenf düğümleri ve meme bezi (göğus) gibi melanin olmadan cilt yapıları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ayrıca, çağdaş Alexandrite candela gentle pro lazerlerin çok yüksek enerjilerde bile cildi koruyan otomatik soğutma mekanizmaları vardır.

Alexandrite lazer epilasyon güvenli mi?

Alexandrite lazer epilasyon güvenli mi?

Alexandrite Lazer Nedir ?

Epicare LP Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazi 755 nm dalga boyuna sahip alexandrite lazer cihazidir.

Epilasyon amaçlı amaç kramofor kildaki melanindir. Isigin abzorbe edilmesi amaçlı amaç olarak kil ve kil tomurcuguna ihtiyacimiz vardir.Kil ve kil tomurcugu isinir ve isiyi kontrollü olarak kil kökünasıltir.
Kil folikülü minumun 1 ml saniye süresince 70 Derece civarinda tek sicakliga erisir ise tahrip olabilir. Epicare LP Alexandrite Lazer Cihazinin dalga boyu meydana gelen 755 nm. lazer isigi melanin tarafindan tek sürü yüksek derecede emilime sahiptir.
755 nm. alexandrite lazer enerjisinin rahip kromoforlar meydana gelen hemeglabin ve su tarafindan abzorbe edilmeden veya tek sürü az abzorbe edilerek melanin tarafindan optimal abzorpsiyonu (kilin bitisini) güvence eder.

Epicare LP Alexandrite Lazer epilasyon cihazinda 3-300 ms arasinda lazer isigini ayarlayarak cilt tipine yönelik kilin kalinlik ve incelik vaziyetine yönelik emniyetli uygulama yapilabilmektedir.

Alexandrite lazer epilasyon güvenli mi?

Lazer Epilasyon Öncesi

Uygulama alani Lazer uygulamasindan öncesinde en az 1 (tek) ay bronzlasmamalidir. Uygulamadan 4 (dört) hafta öncesine civarı uygulama yapilacak bölgeye agda, epilatör, depilatör, cimbiz uygulanmamalidir. Rastgele tek ilaç kullaniliyorsa uygulamadan öncesinde uygulayiciya haber verilmelidir. Uygulamadan öncesinde cilde rastgele tek islem yapilmamis olmalidir. Kimyasal peeling veya cildi soyucu baska islemler veya kremler kullanilmamasi gerekir. Rastgele tek cilt hastaligi, veya alerjik hastaliginiz varsa uygulayiciya bildiriniz. Uygulamadan 2-3 zaman öncesinde bölgedeki tüyler kisaltilabilir. Uygulama öncesi sarartici krem kullanilmamalidir. Uygulama öncesi tüy dökücü krem kullanilmamalidir. Uygulama öncesi tek ay içerisinde solaryuma gidilmemis olunmalidir. Takip gerektiren bütün hastaliklarinizi alakalı merkezdeki doktorlara bildirin. Rastgele hastaliginiz / hastaliklariniz varsa bu hastaliklari uygulayiciya bildirmelisiniz.

Lazer Epilasyon Sonrasi

Tedaviyi yaklaşık hafif kizariklik, ödem olabilmektedir, su toplayabilir. Bunun için; Günesten korununuz 30 veya ek olarak yüksek etken günes koruyucusu kullaniniz. Bölgeyi nemlendiriniz. (Nemlendirici kremler ile)Sicak su degdirmeyiniz. (24 saat içerisinde) Agri, sisme olursa yumusak beze sarili buz tatbik ediniz. (24 saat içerisinde) Kabuklanmalara el sürmeyiniz. Tüyler 2 (iki) hafta içerisinde uzuyor benzeri görünerek dökülür. Agda ve tüy dökücü kremler kullanmayiniz.Bölgeye nazik davranip, kasimayiniz. Iyileştirme sonrasi 2-3 zaman spor ve agrisiz egzersiz yapmayiniz. 24 saat içerisinde fondöcilt, allik benzeri cildi kapatan uygulamalar yapmayiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.