Alexandrite lazer epilasyon cihazı özellikleri

Yorum Yok
 

Alexandrite lazer epilasyon cihazı özellikleri hakkında bilgilerin yer aldığı bu sayfada öncelikle lazer epilasyonu metodu genellikle estetik nedenlerle yapılır. Ama aynı zamanda lazer epilasyonu gerektiren tıbbi nedenler de vardır. Folikülit genellikle tıraş, ağda sonrası veya tüy dökücü cihazlar kullanılarak oluşturulur. Ayrıca, bacaklarda örümcek damarları (telangiectasias) olgularında veya ağda veya tüy dökücü kremlerden sonra tahriş için lazer epilasyonu yöntemi tek çözümdür.

Diğer nedenler ise kalıtım, ırk veya hormonal bozukluklar nedeniyle hirsutizm, polikistik over sendromu, tümörler ve menopozdur.

Alexandrite lazer epilasyon cihazı özellikleri nelerdir

Alexandrite lazer epilasyon cihazı özellikleri

Lazer epilasyon saglik açisindan zarar verebilir mi?

Hayir. Zira Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediginin göstergesidir. Epilasyonda kullanilan bütün lazer tipleri sadece kil foliküllerini hedefler.

Lazer epilasyon tedavisinin risk ve komplikasyonlari

Lazer tedavisi süresince cilt rengi ne civarı açik olursa komplikasyon o civarı az olacaktir. Koyu renkli cilt tiplerinde birim alandaki melanin maddesi orani ek olarak yüksek oldugu amaçlı tatbik edilen enerjinin çogu ciltteki melanin maddesi tarafindan da emilecektir. Bu eneji neticesi olusan yüksek isi cilt yaniklarina ne sebeple olabilir.

Bu yaniklar sonrasi hiperpigmentasyon (cilt renginin koyulasmasi), hipopigmentasyon (cilt renginin açilmasi) tecrübe et ciltteki renk degisimleri izlenebilir. Bunlarin anında tümü belli bir süre olup doktorumuz tarafindan takip edilecekdir.

Yukarida anlatilan sebeplerden dolayi lazer tedavisi sirasinda güneslenme, solariuma girme benzeri cildi koyulastirmaya karşı uygulamalar öneri edilmez. Cilt ne civarı açik renkli olursa komplikasyon riski o derece az olacaktir. Unutulmamasi gerekli olan, lazer tedavisi neticesi olusabilecek bu benzeri renk degisimleri tedavi edilebilirse de kendiliginden de iyilesebilecek niteliktedir

Alexandrite lazer epilasyon cihazı özellikleri detayları

Lazer Epilasyon Oturum Müddeti Ne Kadardir?

Her lazer epilasyon seansinin müddetini epilasyon yapilacak vücut bölgesi ve kil yogunlugu belirler. Örnegin, erkeklerde ense kadinlarda yer alti benzeri küçük bölgeler 10-15 dk sürerken, erkek sirti ya da gögsü, kadınlarda bacaklar benzeri bölgeler alanin kil yogunluguna bagli olarak 60-90 dk sürebilir.

Lazer Epilasyon hangi sebeplerle uygulanir?

Bu yöntem yalnızca kozmetik sebeplerle uygulamaz. Batik tüy tedavisinde, kil dönme probleminde ve asiri tüylenme durumlarinda tedavi amaçli kullanilmaktadir. Daha detaylı bilgi almak tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.