Alexandrite lazer epilasyon cihazı nasıl kullanılır?

Yorum Yok
 

Alexandrite lazer epilasyon cihazı nasıl kullanılır ile ilgili makalenin bulunduğu bu sayfada ayrıca epilasyon lazer yöntemi aşırı tüy oluşan herhangi bir yüz alanında kullanılmaktadır.

Alexandrite lazer epilasyon cihazı nasıl kullanılır?

Erkekte killarin lazer epilasyon ile seyreltilebilmesi olası müdür?

Evet, vücut bölgelerine yapilacak her lazer epilasyon seansi neticesi aşağı yukarı %20 civarı kalici seyrelme elde edebilirsiniz, bu vaziyet dogal ve estetik bir görünüm saglayacaktir. Örnegin; sirt killarinizdan tamamıyla kurtulmayi, fakat gögüs killariniza yalnızca 1-2 lazer epilasyon seansi uygulatarak yogunlugunu azaltmayi seçim edebilirsiniz.

Tedavi sirasinda aci hissedilir mi?

Olasi aci duygusu kisiden kisiye degismekle beraber, çoğunlukla hastalarin kocaman çogunlugu aci hissetmemektedir. Fakat duyarlı kisiler amaçlı, uygulamadan 30-45 dk. öncesinde aci duygusunu ortadan kaldirabilen kremler tatbik edilerek hiç acisiz islem yapmak olasıdır. Cihazimizdaki sogutma sistemi çogu kisi amaçlı yeteri kadar olmaktadir.

Sonuçlar kalici midir?

Alinan neticeler kocaman oranda kalicidir. Lazer Epilasyon dört-alti seans sonrasinda tüylerde %70-90 oraninda azalma olabilir. Tedavi sonrasi tüylerdeki azalma ve yok olma hali kalicidir.
Alexandrite lazer epilasyon sisteminden etkilenerek haraplanan kil köklerinin daha sonraki yillarda kil üretmesi olası degildir.

Alexandrite lazer epilasyon cihazı nasıl kullanılır?

Alexandrite Lazer, Nasil Epilasyon Yapar?

Lazer selective photothermolysis(renge ve dokuya yönelik seçicilik) prensibine yönelik çalisir. Lazer islemi boyunca, tedavi bölgesine tatbik edilen enerji, çevredeki dokuyu etkilemeden, yalnızca tespit edecek hücre yapisina ve dokuya kalici zararlar verir. Bu vaziyette lazerin hedefi meydana gelen nitelik bilesenleri, vücut kilinda yer alan melanin pigmentleridir.

600- 1100 nm lik optik penceredeki dalga boylari melanin tarafindan rahatlıkla emilir ve fakat bu dalga boylarina sahip lazerler epilasyon amaçlı uygundur. Lazerin hedefi melanin üreten hücreleri içerir, bulb ve bulge bölgeleridir. Erken anagen(büyüme) devresinde yer alan killar daha ince yapida ve yüzeye daha yakin bulunduklari amaçlı daha pratik zedelenirler.

Ancak Telogen fazi tamamlandiktan daha sonra, tedavinin basarisi sorgulanabilir ve gerekirse baska bir tedavi yapilir. Anagen devresindeki kil yüzdesine bagli olarak, tam bir epilasyon çoğunlukla çok sayıda seans gerektirir.

Epilasyon Lazerleri

Long pulsed ruby (694nm)
Long pulsed alexandrite (755nm)
Long pulsed diode (810nm)
Long pulsed Nd: YAG (1064nm)
Intense pulsed light (yogun pulsed light)

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.