Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları ile ilgili olarak fiyatlarımız zamana ve koşullara göre degişkenlik gösterdigi için kesin bir bilgi verilememektedir. Alexandrite lazer cihazı fiyatı hakkında bize aşağıda bulunan Fiyat Talep Formundan veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir bu konu hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları
Lazer Epilasyon Uygulamasında Gerekenler

Kıl oluşumunda gereken olgunlaşma aşamasının tamamlaması beklenmelidir. Beden bölgeleri amaçlı ikişer ay ara ile aşağı yukarı 4-6 oturum, surat bölgesindeki daha ince kıllar amaçlı birer ay ara ile aşağı yukarı 6-12 oturum gerekecektir. Bu oturum sayıları kıl yapısına yönelik kişiden kişiye değişiklikler gösterebilir. Alexandrite lazer epilasyon sisteminden etkilenerek haraplanan kıl köklerinin daha sonraki senelerde kıl üretmesi olası değildir. Tıbbi gerçeklere yönelik ve etik lazer epilasyon uygulaması yapılmalıdır; ticari amaçlı kısa aralıklarla oturum uygulaması yapılmamalı, gerçekleşmeyecek neticeler vaat edilerek ve kağıt üzerinde garantiler ile yanıltılmamalısınız… Etkin dozda epilasyon uygulaması yapılmalı, düşük lazer epilasyon dozları uygulanarak oturum sayısının arttırılması benzeri ticari yaklaşımlarda bulunulmamalıdır.

Epilasyon makinesi fiyatları ile ilgili konunun yanında
CYNOSURE Apogee 5500 Elite lazer epilasyon sistemi ile gelişmiş ayar mekanizmaları yardımıyla en etkin ve emniyetli doz seçilebilir, havalı soğutma sistemi ile acısız, çabuk ve konforlu epilasyon sağlanır.

Lazer Epilasyon Sıhhat Tarafından Zarar Verebilir mi?

Hayır. Çünkü Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir. Lazer Epilasyon ‘da kullanılan tüm lazer tipleri sadece kıl foliküllerini (kılın kök hücrelerini)hedefler.

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları hakkında konunun yanında

Kaç Lazer Epilasyon Seansı Uygulanması Gerekir ?

Lazer ışığı anajen (etkin) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kökler aynı zamanda etkin olmazlar. Buna Bağlı Olarak telojen (pasif) kökler, etkin duruma geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Daimi bir çözüm, fakat birden çok lazer epilasyon seansından daha sonra elde edilir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her bedende çeşitli meydana geldiği amaçlı kesinlikle bir oturum sayısı sunmak olası değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Aşağı Yukarı olarak genellikle 4-6 lazer epilasyon seansı yeteri kadar olmaktadır. Lazer epilasyon uygulamasında ten tipine yönelik doz seçimi yapılır. Bu sayede kıl köklerine etki edecek ama cilde zarar vermeyecek güçte çalışılarak en kısa zamanda tedavinin son verilmesi amaçlanır. Herkesin beden yapısı ve hormonal seviyeleri, ten tipi çeşitli meydana geldiği amaçlı lazer epilasyonda akıbete erişmek amaçlı gereken olan süre kişiden kişiye değişir. Seanslar kılları anajen (büyüme) safhasında yakalamaya uyumlu sürelerde tekrarlanır.

Lazer epilasyon makinesi fiyatları ve en iyi lazer epilasyon cihazı Ürünümüze buradan ulaşabilirsiniz.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.