Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı ile ilgili olarak bu cihazlar hayatımızı kolaylaştırmaktadırlar. Her geçen gün yeni teknolojiler üstüne eklenerek geliştirilen bu cihazlar, en üstün kaliteye sahip hız ve güç açısından kolaylık sağlamaktadır ve özellikleriyle en çok tercih edilen cihazlar arasına girmişlerdir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

Lazer Epilasyonun Tanimi?

Vücudumuzda, estetik açidan uyumlu görünmeyen killarin son sistem lazer teknolojisi kullanilarak kalici bir sekilde ortadan kaldirilmasi yoluna lazer epilasyon, lazer tedavisi diyoruz. Kisaca lazer isiginin isiya dönüsüp kil köklerini deforme ederek yok etmesi de denilebilmektedir. Lazer sisteminin kullanilmasi ile kabul görmeyen bölgelerde ki killardan hizli, saglikli ve gösterişli bir sekilde kurtulabilirsiniz.

Son Zamanlarda halen kullanilmaya devam edilen ilkel teknikler ise; agda, ip, jilet, cimbiz tüy dökücü kremler vb.. kesinlikle akıbete ulasmamakla beraber hem bir zaman açisindan hem bir de maddi olarak bütçemizi uzunca müddetli zarara ugratmaktadir. Bilindigi benzeri lazer epilasyon tedavisi killari yalnızca yüzeyden degil tamamen radikal ortadan kaldirmaktadir.

Lazer Epilasyon Öncesi Yapilmasi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama dozunun ayarlanabilmesi amaçlı cilt ve kil yapisi incelenir. Lazer tedavisinin yapilabilmesi amaçlı kil kökünün bos olmamasi gerekiyor. Bu yüzden uygulama öncesinde kil, kökünden çikarilmadan yalnızca kesilme, tras edilme yöntemi ile cilt düzeyine civarı kisaltilmalidir. Eger kisi kuru bir cilde sahip ise 20 gün öncesinde nemlendirme baslatilmalidir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Videosu

Ürün detaylı için tıklayınız.

Lazer epilasyon saglik açisindan zarar verebilir mi?

Hayir. Çünkü Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediginin göstergesidir. Lazer Epilasyon ‘da kullanilan tüm lazer tipleri sadece kil foliküllerini (kilin kök hücrelerini)hedefler.

Kaç lazer epilasyon seansi uygulanmasi gerekir ?

Lazer isigi anajen (etkin) asamadaki kil köklerini etkilemektedir. Tüm kökler ayni anda etkin olmazlar. Dolayisiyla telojen (pasif) kökler, etkin duruma geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalici bir çözüm, fakat birden çok lazer epilasyon seansindan ardından elde edilir. Killarin kalinligi ve yogunlugu her bedende değişik oldugu amaçlı kesinlikle bir oturum sayisi sunmak olası degildir, kisiden kisiye ve bölgeden bölgeye degismektedir. Aşağı Yukarı olarak çogunlukla 4-6 lazer epilasyon seansi yeteri kadar olmaktadir. Lazer epilasyon uygulamasinda cilt tipine yönelik doz seçimi yapilir.

Bu sayede kil köklerine etki edecek ama cilde zarar vermeyecek güçte çalisilarak en kisa zamanda tedavinin son verilmesi amaçlanir. Herkesin beden yapisi ve hormonal seviyeleri, cilt tipi değişik oldugu amaçlı lazer epilasyonda akıbete ulasmak amaçlı gerekli olan zaman kisiden kisiye degisir. Seanslar killari anajen (büyüme) safhasinda yakalamaya uyumlu sürelerde tekrarlanir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.