Alexandrite lazer epilasyon ağrı yaparmı?

Yorum Yok
 

Prosedür, American house Candela lazerinin özel olarak sağladığı otomatik cilt soğutma mekanizması sayesinde neredeyse ağrısızdır. Ancak, hissetme kişiden kişiye göre deyişir ve gerekirse, bazı çok hassas bölgelerde, örneğin bikini vb., lokal anestezik krem uygulanabilir.

Lazer tedavisinden önce soğutma makinesini kullanarak, cilt (epidermis) tedavisi çok daha rahat şekilde soğutulur. Hastaların çoğu tedaviyi bir dizi hafif batma olarak tarif eder, ancak tedavi genellikle herhangi bir lokal anestezik krem gerektirmeden  iyi tolere edilir. Cilt tiplerine bağlı olarak tedavi alanında kızartı olabilir ve birkaç saatten tedaviden bir gün sonrasına kadar sürebilir.

Alexandrite lazer epilasyon ağrı yaparmı?

Alexandrite lazer epilasyon ağrı yaparmı?Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları

Alexandrite Lazer Epilasyon da basarili netice amaçlı Lazer epilasyon uygulamasi Ten rengi ve kil yapisina ve yapılacak beden bölgesine en uyumlu lazer tipi ve dozunun seçimi ile baslamalidir. Lazer epilasyon uygulamasi sirasinda ten sogutulmalidir. Çift sogutma ile Oturum esnasinda Soguk Gaz ve Soguk Hava beraberce kullanilarak ciltte sorun olusmasini minimuma indirirken seanslarin tek sürü ek olarak konforlu olmasina sebep olur. En az 3 hafta öncesine civarı agda, depilasyon benzeri killari kökünden koparan islemleri yapilmamis olmalidir. Lazer epilasyon seansinda etkinin en güzel olabilmesi amaçlı killar kil kökünde olmalidir.

Başka Bir Deyişle anagen olarak bilinen etkin büyüme aşamasında olmalidir. Lazer epilasyon seansindan en az 1 ay öncesine civarı günes banyosu amaçli güneslenilmemis ve solaryuma gidilmemis başka bir deyişle kisaca bronzlasmamis olmalidir. Yakin sürede yapilmis kisa müddetli tek günes banyosu dahi seansi yapacak uzmana bildirilmelidir. Önce oturum ya da test seansi öncesi killar tiras edilmeden görülmelidir. Kil yapisi degerlendirilir.

Alexandrite lazer epilasyon ağrı yaparmı?

Uzmanlar gereken gördükleri bir takim kisilerde ya da isteyenlere test atislari yapabilir. Bu bir takim vaziyetlerde doz tespiti ya da kisinin lazer ile tanismasi açisindan avantaj saglayabilir. Önce görüsmede hiçbir uygulama yapilmadan doktor killari ve bölgeyi görmelidir. Lazer epilasyon yapilacak sahaya lokal anestezik krem uygulamasi tek sürü nadiren gerekir. Etkili bilhassa sogutma ile anestezik maddeye çogunlukla gerek kalmaz. Agri esigi tek sürü düsük meydana gelen kisilerde lokal anestezik kremler 1 saat öncesinden strech film kapatilarak uygulanirsa agriyi azaltir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.