Alexandrite Lazer Epilasyon Ağrı Yaparmı?

Yorum Yok
 

Prosedür, American House Candela lazerinin özel olarak sağladığı otomatik cilt soğutma mekanizması sayesinde neredeyse ağrısızdır. Ancak, hissetme kişiden kişiye göre değişir ve gerekirse, bazı çok hassas bölgelerde, örneğin bikini vb., lokal anestezik krem uygulanabilir.

Lazer tedavisinden önce soğutma makinesini kullanarak, cilt (epidermis) tedavisi çok daha rahat şekilde soğutulur. Hastaların çoğu tedaviyi bir dizi hafif batma olarak tarif eder, ancak tedavi genellikle herhangi bir lokal anestezik krem gerektirmeden  iyi tolere edilir. Cilt tiplerine bağlı olarak tedavi alanında kızartı olabilir ve birkaç saatten tedaviden bir gün sonrasına kadar sürebilir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Ağrı Yaparmı?

Alexandrite lazer epilasyon ağrı yaparmı?Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları

Alexandrite Lazer Epilasyon da başarılı netice amaçlı Lazer epilasyon uygulaması Ten rengi ve kıl yapısına ve yapılacak beden bölgesine en uyumlu lazer tipi ve dozunun seçimi ile başlamalıdır. Lazer epilasyon uygulaması sırasında ten soğutulmalıdır. Çift soğutma ile Oturum esnasında Soğuk Gaz ve Soğuk Hava beraberce kullanılarak ciltte sorun oluşmasını minimuma indirirken seansların bir sürü ek olarak konforlu olmasına sebep olur. En az 3 hafta öncesine civarı ağda, epilasyon benzeri kılları kökünden koparan işlemleri yapılmamış olmalıdir. Lazer epilasyon seansında etkinin en güzel olabilmesi amaçlı kıllar kıl kökünde olmalıdır.

Başka Bir Deyişle anagen olarak bilinen etkin büyüme aşamasında olmalıdır. Lazer epilasyon seansından en az 1 ay öncesine civarı güneş banyosu amaçlı güneşlenilmemiş ve solaryuma gidilmemiş başka bir deyişle kısaca bronzlaşmamış olmalıdır. Yakın sürede yapılmış kısa müddetli tek güneş banyosu dahi seansı yapacak uzmana bildirilmelidir. Önce oturum ya da test seansı öncesi kıllar tıraş edilmeden görülmelidir. Kıl yapısı değerlendirilir.

Uzmanlar gereken gördükleri bir takim kişilerde ya da isteyenlere test atışları yapabilir. Bu bir takim vaziyetlerde doz tespiti ya da kişinin lazer ile tanışması açısından avantaj sağlayabilir. Önce görüşmede hiçbir uygulama yapılmadan doktor kıllari ve bölgeyi görmelidir. Lazer epilasyon yapılacak sahaya lokal anestezik krem uygulaması tek sürü nadiren gerekir. Etkili bilhassa soğutma ile anestezik maddeye çoğunlukla gerek kalmaz. Ağrı eşiği tek sürü düşük meydana gelen kişilerde lokal anestezik kremler 1 saat öncesinden strech film kapatılarak uygulanırsa ağrıyı azaltır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.