Alexandrite lazer epilasyon yanıklara izlere sebep olmayı engelleyen insan sisteminin hissedemeyeceği aralıklarla lazer darbesine tam olarak 4 kere bölünerek atış yapmaktadır. Lazer epilasyon Alexandrite kullanılacak kişi üzerinde acı hissettirmemesi en önemli özelliklerindendir. Lazer atışları kılların köküne nüfuz ederek, onları yakmaktadır ve bu sayede kıl ve tüy köklerinden kurtulmak mümkündür.

 

AlAlexandrite lazer epilasyonexandrite lazer epilasyon esnasında lazer enerjisi kıl köküne ulaşana civarı cildi geçer. lazer epilasyon alexandrite, kıl kökünde yüksek ısı tesiri yaparak kökün yok olmasını olanağı sağlar. Koyu renkli ve kalın tüyler ısıyı ek olarak sıkı tuttukları amaçlı lazer epilasyon ile tedavileri ek olarak başarılıdır. Tüy rengi ten renginden koyu olanlar en kısa zamanda en kısa yan etki ile akıbete ulaşabilirler. Kliniğimizde bireyin ten rengi ve tüy yapısına ilişkili olarak alexandrite ve ya ndyag lazerler ile epilasyon yapılmaktadır. Son Zamanlarda beden kılları amaçlı en etkili lazer alexandrite lazerler olup, özel vaziyetlerde ndyag lazer tercih edilmektedir.
Alexandrite epilasyon ile kıl kökü yok edilirken emel seçici ısıtma yaparak başka bir deyişle kıl köklerindeki hücrelerin yakılarak hasara uğratılmasıdır. Kıl kökü açısından emilen bu enerji, ısıya dönüşerek kıl kökünü tek ek olarak büyüyemeyecek biçimde tahrip eder.

Milisaniyeler müddetinde cilde tatbik edilen lazer ışığı, cilde kayıp vermeden geçerek kıl kökündeki pigmentlere nüfuz eder. Tüm lazer epilasyon türleri kıl gelişiminin geciktirip kılların ek olarak zayıf ve azalarak çıkmasını sağlarlar. Daimi lazer epilasyon amaçlı kıl kökünün papilla olarak bilinen bölümünün yok edilmesi amaçlanır. Tedavi anında tüylerin büyüme evreleri meydana gelen anajen, katojen ya da telojen fazda olması tedavi açısından mühimdir. Uygulama anında kılların çeşitli evrelerde olması, Alexander epilasyon neticenin aşağı yukarı 4-6 oturum sonrasında alınmasına ne hedefle olur. Lazer ışının uygulama süresi ve dozu bireyin ten rengi ve yapısına yönelik değişim gösterir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Videosu

Epilasyon Alexandrite ışığı anajen (etkin) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kökler aynı zamanda etkin olmazlar. Buna Bağlı Olarak telojen (pasif) kökler, etkin duruma geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Daimi tek çözüm, fakat birden çok lazer epilasyon seansından ek olarak sonra elde edilir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her bedende çeşitli meydana geldiği amaçlı kesinlikle tek oturum sayısı vermek olası değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Aşağı Yukarı olarak genellikle 4-6 lazer epilasyon seansı yeteri kadar olmaktadır. Lazer epilasyon uygulamasında ten tipine yönelik doz seçimi yapılır. Bu sayede kıl köklerine etki edecek ama cilde kayıp vermeyecek güçte çalışılarak en kısa zamanda tedavinin son verilmesi amaçlanır. Herkesin beden yapısı ve hormonal seviyeleri, ten tipi çeşitli meydana geldiği amaçlı lazer epilasyonda akıbete erişmek amaçlı gerekli olan süre kişiden kişiye değişir. Seanslar kılları anajen (büyüme) safhasında yakalamaya uyumlu sürelerde yinelenir.

Ürünümüze buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.