Alexandrite lazer cihazı modelleri

Yorum Yok
 

Diyot, Alexandrite, the NdYag gibi çeşitli tıbbi epilasyon lazerleri vardır. Alexandrite lazer epilasyon (Alexandrite) 755nm yayar ve en yaygın olanıdır.

Bizde ikinci bir the Nd Yag lazer de var. Bu, sadece çene, boyun veya yanaklarda gibi hormona bağlı yüz alanlarında kullanılan özel bir tıbbi lazerdir, çünkü onun, normal yüz havını (şeftali-hav) etkilemeden tüy algılama yeteneği eşsizdir.

Biz sık sık, tüyleri yok etmek yerine o alanda tüyleri arttıran yanlış türde lazer ile tedavi edilen yüzler görüyoruz.

Bu durumlarda biz Nd yag lazer kullanıyoruz ve her zaman sorunu başarılı şekilde çözüyoruz!

Böylece, kalıcı bir yüz epilasyonu çözümü için, bu iki lazeri birleştiriyoruz.

Bu etkili bir epilasyon için tek yoldur.

Dermatolog Dr Tzouma başarılı ve güvenli bir sonuç için iki lazer birleştirerek izlenecek protokolü seçiyor.

Alexandrite lazer cihazı modelleri

Alexandrite lazer cihazı modelleri
Lazer Epilasyonun Tesirleri Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulamasinin kalici bir hemen yan tesiri yoktur. Uygulama esnasinda kil köklerinin, enerjiden etkilendigini gösteren hafif kabartilar ve kizarikliklar olusabilir. Ne var ki uygulama kısmında olusabilecek bu vaziyet bir sürü kisa bir zaman içinde kaybolacaktir. Uygulama esnasinda hafif bir yanma hissedilebilir. Ne var ki seans öncesinde tatbik edilen anestezik gösterişli kremler ile bu vaziyet en üye indirgenebilir.

Lazer epilasyon ile saglanan neticeler kalici midir?

Evet. kökleri tahrip edilen killar tekrar çikmamaktadir. FDA tarafindan da onaylanan bu vaziyet, uzunca müddetli muayenehane çalismalarla kanitlanmistir.
Uzun çalismalar neticesi Amerika’da FDA lazer epilasyonun kalici kil azalmasina yol açtigini onaylamistir. Iyileştirme seanslarinin bir seferden pek olmasinin kil miktarini azalttigi ve tekrarlanan tedaviler ile istenen kalici tesiri yükselttigi meydana çikmistir.

Alexandrite lazer cihazı modelleri

Lazer epilasyon sonrasi nelere uyarı etmeliyim?

Normal gündelik hayatiniza aynı ritimde devam edebilirsiniz. Önce gün bir sürü sicak olmayan ilik bir dus alinabilir. Lazer epilasyon tatbik edilen bölge yüz ise; kis dahil olmak üzere olmak üzere fazla yüksek savunma faktörlü ürün kullanilmasi öneri edilir. Lazer epilasyon sonrasi olusabilecek cilt kizarikligi ve küçük izler kisa bir zaman daha sonra kendiliginden geçecektir. Gereken görülürse medikal kremler kullanilir. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.