Alexandrite Lazer Cihazı

Alexandrite Lazer Cihazı ile ilgili olarak özellikle epilasyon alanında yaygın olarak kullanılan, geniş kitlelere hitap eden ve kullanılan Alex epilasyon cihazı cihazlar güzellik ve estetik amaçlı kullanılmaktadır. Tecrübelere dayanan ve en gelişmiş özellikleri olan bu cihazı sizin için tanıtıyoruz.

Piyasada aşağıdaki gibi mevcut popüler Alexandrite epilasyon cihazı bulunmaktadır: Apogee, GentleLASE ve EpiTouch Plus.

Alexandrite Lazer Cihazı

Epicare LP Alexandrite Lazer Özellikleri

Lazer epilasyon cihazı Alexandrite Diğer cihazlarından dikkat çeken en kocaman özelliği bilgisayar sistemine (Smart Screen yazılımı )ile çalışmasıdır. Smart Screen sistemi devamlı güncellenebilen,bilgiler girildiğinde analiz yapabilen, kullanıcısına istenirse gündelik kullanım seansları atış sayıları konusunda mail atabilen bir sistemdir.
Alex lazer cihazı güç (watt) mühimdir. Lazer cihazının gücü yüksek olursa bu sayede ek olarak yüksek hızlarda atış yapabilmektedir. Epicare LP alexandrite lazer epilasyon cihazı yüksek güçte personel bir cihazdır 12 mm başlık ile saniyede 3 atış yapabilmektedir. piyasadaki öbür alexandrite lazer cihazları 1 saniyede aşağı yukarı 1,5 atış yapabilemektedirler. Sonuç olarak standar bir lazer cihazı tüm beden epilasyomnu 2 saatte tamamlarken epicare lp Alexandrite cihaz 1 saatte tüm beden apilasyonu tamamlar.

 Alexandrite Lazer Cihazı Videosu

Light Age Epicare LPX Cihazı Özellikler

Epicare lazer epilasyon makinaları Cihazı, FDA aracılığıyla onaylanmıştır ve kapsamlı bir kitle aracılığıyla en daimi epilasyon neticelerini fırsatı sunan lazer epilasyon cihazı olarak onay görmüştür. En etkili lazer teknolojisini kalite ve sağlam bir şekilde birleştiren Epicare lazer cihazları sebep yoğun personel klinikler, sebep özel muayenehaneler, gerekse güzellik merkezlerindeki tüm gereksinimleri karşılar.

Light Age Epicare Alexandrite lazer cihazı öbür alexandrite lazer cihazları aralarında en çabuk, en kuvvetli ve doz seçeneği aralığı en kapsamlı meydana gelen bilgisayar kontrollü lazer epilasyon cihazıdır. 100 Watt’lık güç ile 15 mm’lik ve 18 mm’lik spot alanlarında saniyede 3 atış ile çalışma ayrıcalığı olanağı sağlar. Bilgisayar destekli analiz yapıp müşteriye verilen dozu otomatik olarak ayarlayan smart screen kullanıcı arabirimi, yalnızca Epicare Alexandrite lazer cihazında vardır. Smart Screen kullanıcı arabirimiyle en efektif ayarı ayarlayıp müşterinize en ideal dozlarda uygulama yapmanızı sağlarken müşterinize ne süre uygulama yaptığınızı, hangi bölgesine hangi dozlarla atış yaptığınızı gösterir ve pekçok veriyi otomatik olarak kaydetme fırsatı olanağı sağlar.

Lazer epilasyon cihazları en iyisi olan Motus AX  – http://www.alexandrite.com.tr/yeni/motus-ax

Her bütçeye uygun  Synchro Repla:Y – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.