Alexandrite Lazer Çeşitleri

Alexandrite Lazer Çeşitleri ile ilgili olarak Alexandrite lazer sisteminin birçok çeşidi bulunmaktadır. Lazer çeşitleri‘nin fazla olmasının nedeni vücudun hassas yerlerine ve tedavi türüne göre farklılıklar göstermektedir. Vücudun hassas veya ince kıllı bölgelerine kullanılan lazer çeşidi ile yoğun olduğu bölgelerin lazer çeşidi farklıdır. Ayrıca kıl ve tüy ile alakalı lazer cihazları ve sivilce yara izleri, yüze uygulanan cihaz farklı güç ve atım alanı, kullanım yerine göre değişmektedir.

Alexandrite Lazer Çeşitleri

Lazer Epilasyon Çesitleri Nelerdir?

Lazer Epilasyon çesitleri kullanim amaçlarina yönelik farkliliklar isaret etmektedir. Uygulama yapilacak bölgenin cilt ve kil tipi uzman kisiler tarafindan degerlendirilerek kisiye haber verilmesi sonucu olarak uyumlu lazer tedavisine baslanmaktadir. Alexandrite Lazer-Nd:yag Lazer-Diode Lazer-IPL Lazer

Alexandrite Lazer Çeşitleri Videosu

 

Ürün detaylarını görmek için üzerlerine tıklayın

MOTUS LD – Diode Lazer

Synchro Repla:Y – Nd YAG Lazer

Cynosure Alexandrite Lazer Cihazlari

Bu ürünün fiyatları modeline yönelik degismektedir. Her alexandrite lazer cihazlarinda oldugu benzeri Cynosure cihazlarinda da sarf masrafı var, lamba, fiber, rod, chamber, lens, tip benzeri. Ne var ki diger alexandrite lazer cihazlarina nispeten kismen daha az maliyetlidir bu sarf giderleri.

Candela Alexandrite Lazer Epilasyon

Her alexandrite lazer cihazlarinda oldugu benzeri Candela cihazlarinda da sarf masrafı var, lamba, fiber, rod, chamber, lens, tip ve cryo gazi benzeri. Candela rakibi Cynosure cihazlarina nispeten daha sarflidir.

Mediostar Next Hibrit Diod Lazer Cihazlari

Diod lazer deyince önce akla iştirak eden Soprano lazer cihazlarinin en kocaman rakibidir, Soprano ya nispeten maliyeti epeyce düsüktür. Diod lazer teknolojisinin sarf masrafı yoktur fakat baslik geçerliliği vardir üretici firmanin baslik amaçlı verdigi güvence mühimdir, bu marka basligina 1 sene veya 15 milyon güvence veriyor, hangisi bundan önce dolarsa.

Soprano Buz Lazer Cihazlari

Model ve fonksiyonlarina yönelik maliyetler farklilik gösteriyor. Soprano Accord ve Soprano Ice modelleri şuanki, nihai zamanlarda Buz lazer markasiyla ön tasarıya çikti. Üretici Alma Lasers firmasi tedavi basligina 15 ay sinirsiz atim garantisi veriyor bu diod lazer üreticileri arasinda verilen en uzunca garantidir. Atim sinirlamasi yok, sinirsiz. Aşağı Yukarı 35 -55 milyon atimlardan bahsediliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.