Alexandrite Lazer Ankara

Alexandrite Lazer Ankara ile ilgili olaraktan Türkiye’nin her yerinde bulunduğu gibi Ankara’da da lazer tedavi merkezleri bulunmaktadır. Ankara Lazer Epilasyon Merkezleri ile ilgili olarak en iyiler ve size en uygun olacak yerler ile alakalı bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için FİYAT TALEP FORMU veya İLETİŞİM NUMARASI ile bize ulaşın size en yakın ve en uygun hastane ile ilgili size yardımcı olalım.

Alexandrite Lazer Ankara

Lazer Nedir?

“Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation” in bas harflerinden olusan Ingilizce LASER kelimesinin Türkçe kullanimi “lazer”dir. Lazerler bir yönde ilerleyen ve enerji içerir yogun bir isik üretir. Lazer isigi renkli oldugu benzeri renksiz olup görülmeyebilir. Görünürlük dalga boyu ile alakalıdır. Dalga boyu ve gücü lazerlerin tibbi kullanim alanlarini belirler. Nihai Zamanlarda yaygin olarak değişik tipte ve dalga boyunda lazerler tipta lazer epilasyon ve çok degisik amaçlarla kullanilmaktadir.

Lazer Epilasyon Muayene Seansi Kaçtır?

Büyük bölgeler (kol-bacak-sirt-gögüs-genital) amaçlı her seanstan sonra uygulama sirasinda atlanmis olabilecek bir tük killar amaçlı seanstan 15-20 gündelik süre sonra ücretsiz bir muayene seansi uyguluyoruz. Bu uygulama bir rötus mahiyetinde olup randevu alinarak gelinebilir. Sebep görülmedigi taktirde kontrole gelinmemesi tedaviyi olumsuz etkilemez. Muayene seansi tespit edecek bir süreden sonra tedavinin seyrini bozmamak amaçlı uygulanamaz. Zamani geçtikten sonra yapilan muayene seansi kilin olusum evresini etkileyeceginden önümüzdeki seanstan netice alinmasini engeller ve iyileştirme sürecini bozar.

Alexandrite Lazer Ankara Hakkında Video

Önerilen Ürünlerimiz :

Cutera Excel V ( Nd:YAG + KTP) – http://e.andromed.com.tr/excel-v

Cutera Excel HR ( Alexandrite + Nd:YAG ) – http://e.andromed.com.tr/excel-hr

 

Lazer Güvenli midir?

Tibbin mühim teknolojik buluslarindan meydana gelen lazer nihai 30-40 yildir geliserek çok meydanda (göz ameliyatlarindan dis dolgusuna civarı) sağlam bir şekilde kullanilmaktadir. Bu kullanim alanlarindan bir yenisi de lazer epilasyondur. Dogru vakada dogru doz seçilerek güvenli kullanim saglanir. Lazerin epilasyon amaçli kullaniminda kanserojen etki yoktur, kimyasal bir madde ya da işınım etkisi olmaz.

Lazer Epilasyon Kaç Oturum Sürer?

Lazer epilasyon seanslari, kil yogunlugunuza, kil köklerine, yapılacak bölgeye, hormonal yapiniza, kil rengi ve cilt renginize yönelik farkliliklar gösterebilmektedir. Aşağı Yukarı olarak pekçok kiside 3 seansta gözle görülür azalma olmaktadir. Toplamda 5-8 oturum neticesi kalici netice elde edilebilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.