Alexandrite lazer

Alexandrite lazer dokulara zarar vermeyen bir lazer sistemidir. Alexander lazer ışık ve yoğunlugun aynı anda ortaya çıkmasıdır, bu doğrultuda ışığın renkli oldugu gibi olmadığı durumlarda vardır. Görünürlük dalga boyuyla doğrudan alakalıdır ve lazerin kullanım alanıyla doğrudan etkilidir. Bu yüzden dalga boyuna göre tedavi yöntemleri farklılık göstermektedir.

Alexandrite lazer

Alexandrite Lazer Hakkında

Alex lazer 755 nanometre dalga boyunda lazerlerdir. Bu lazer sisteminin digerlerinden en mühim farki deri içerisinde aldigi mesafenin en az olmasidir. Ancak bu uzaklık kil köküne ulasmaya çoğunlukla yetecektir. Lazer Alexandrite iger özelligi ise kilin yapisinda yer alan ve kila rengini veren melanin ismindeki boya maddesi tarafindan bir sürü tutulan lazerlerden olmasidir. Bu iki özellik avantajlar ve dezavantajlar saglar. Melanin tarafindan sıkı tutulmasi açik nitelik deri tipi ve koyu kil rengi olanlarda avantaj saglar. Esmer ciltlere tecrübe uygulamasi yapilmadan kullanilmamalidir. Alexandrite derine inmemesi bu lazerlerin digerlerine yönelik ek olarak az agrili olmasini saglar.

Açik cilt rengi bulunan ve kozmetik epilasyon olarak malum koltuk alti, bacak, bikini, genital alanda tavsiye edilen bir lazer tipidir. Agrisinin az olmasi, hizli ve kolay uygulanabilme özelligi, seanstan ek olarak sonra anında killarin sahadan temizlenmesi bu lazerin mühim diger avantajlaridir. Bu bölgelerde aşağı yukarı 6 seansta çok basarili neticeler elde edilmektedir. Bütün hastalar killarin büyümesindeki gecikmeyi fark edeceklerdir. Lazer Alexander iyileştirme sonrasinda bir kisim hasta olanlarda kalici azalmalar görülür. Bu lazer türü koyu rengarenk killar için ek olarak etkilidir. Kumral ve gri tonlu killar ek olarak koyu rengarenk killara kiyasla az dirence sahiptir. Beyaz killar tedaviye yanıt vermezler. Lazer Alexandrite hizli tekrar orani iyileştirme müddetini azaltir. Gentlase® (Candela) yönteminde dinamik sogutma spreyi kullanir.

Alexandrite Lazer Videosu

GENEL LAZER EPILASYON BILGILERI

Lazer epilasyon seanslari çoğunlukla aşağı yukarı 4 ila 8 seans arasindadir. Seans araliklari 4 ila 8 hafta arasindadir.

Bronzlasmis cilde lazer epilasyon uygulanmaz. Epilasyon islemi sonrasi bir ay civarı günesten korunmak gerektigi için yaz tatillerinde güneslenip bronzlasilmamasi önerilir.
Diger epilasyon yöntemlerine rağmen lazer epilasyon emniyetli bir yoldur. Kansere yol açmaz.
Surat, yanak ve sirt bölgelerine yapilan lazer epilasyon dan, diger bölgelere yönelik ek olarak zor neticeler alinmaktadir. Bu sebeple surat, yanak ve sirt bölgelerinde seanslar ek olarak uzunca sürebilmektedir.

Ürünümüze buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.