Alexandrite Candela

Alexandrite Candela ile ilgili olarak en iyi lazer epilasyon cihaz olarak bilinen candela çok fazla ilgi görmektedir. Bir çok farklı türü olan bu cihazın tüy problemlerinden cilt sorunlarına kadar, birçok alanda kendini en planda tutmaktadır. Neredeyse ağrısız olan bu cihaz cilt soğutma mekanizması içermektedir.

Alexandrite Candela

Alexandrite Candela Lazer Diyot, Alexandrite, NdYag benzeri farklı tıbbi epilasyon lazerleri vardır.Alexandrite lazer epilasyon (Alexandrite) 755nm yayar ve en yaygın olanıdır. Kliniğimizde iki alexandrite lazeri var, her ikisi otomatik kriyojenik soğutma mekanizması ile Amerikan house Candela Gentle Pro nihai modeldir.
Bizde ikinci bir the Nd Yag laseri de var. Bu, yalnızca çene, boyun ya da yanaklarda benzeri hormona ilişkili yüz sahalarında kullanılan özel bir tıbbi lazerdir, zira onun, normal yüz havını (şeftali-hav) etkilemeden tüy algılama becerisi eşsizdir.
Biz sık, tüyleri yoketmek yerine o meydanda tüyleri arttıran yanlış türde lazer ile tedavi edilen yüzler görüyoruz.
Bu vaziyetlerde biz Nd yag lazer kullanıyoruz ve her süre problemi oldukça başarılı biçimde çözüyoruz!
Bu Şekilde, kalıcı bir yüz epilasyonu çözümü amaçlı, bu iki lazeri birleştiriyoruz.
Bu gösterişli bir epilasyon amaçlı bir yoldur.

Alexandrite Candela Lazer Epilasyon da Özellikler !!!

Candela Alexandrite lazer, çok çabuk etki yapmasından ötürü hem bir yapan uzman kişilere hem bir de hastalara konfor sağlamaktadır. İyi bir uzman aracılığıyla en güzel biçimde yapıldığı halde sağlıksal hiçbir problem teşkil etmeden kısa zamanda tesirini olumlu yönde göstermektedir. Kılların tamamıyla yüzeyden uzaklaşmasına katkı olanağı sağlar. Her cilt rengine uyumlu olarak çabuk bir biçimde kılların ortadan kaybolmasına destekçi olabilir.

Alexandrite Candela Videosu

Candela Lazer Epilasyon Yaptırdıktan ardından Nelere Uyarı Edilmelidir?

Candela lazer uygulamasının ardından vücudunuzun dinlenmesi tarafından ılık bir duş alabilirsiniz. Ancak uygulamanın yapıldığı bölgelere kesinlikle peeling, kese benzeri kimi işlemlerin hiçbir süre yapılmaması gerektiğini ifade etmek isteriz. Solaryuma kesinlikle girmemelisiniz. Bununla Birlikte rastgele bir tüy dökücü krem, jilet ve benzeri birçok ürününü kullanmanız vücudunuz tarafından mahzurlu olacak bir hale gelebilir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekiyor. Alexandrite Candela lazer uygulaması öncesinde cildin temiz meydana gelmesine da uyarı etmeniz gerektiğinin altını çizmek isteriz.

Candela Çeşitlere Buradan Ulaşabilirsiniz

Diode Lazer – http://e.andromed.com.tr/smartxide2-dotrf

Nd Yag Lazer – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.