Alexandrite 755 nm dalga boyu Lazer Epilasyon

Yorum Yok
 

Bu lazer tüm lazer tiplerinden daha hızlıdır. Bu, hafif-zeytin teni olsn hastalar arasında büyük beden alanları tedavi etmek için iyidir.

Alexandrite 755 nm dalga boyu Lazer Epilasyon

Alexandrite 755 nm dalga boyu Lazer Epilasyon

Sonuçlar kalici midir?

Hormonal nedenli tüylenme vakalarinda yine bir hormonal düzensizlik meydana geliyor olacak olursa yine tüylenme artisi görülmesi tabiidir. Bunu bir yana birakacak olursak, günümüzün gelismis yüksek güçteki lazerleriyle etkin dozlarda yapilan bilinçli tedavilerde bir alanda bitmis bir tüylenmenin yine baslamasi mümkün görünmemektedir.
Lazerle tüy giderme tedavi ilkelerini gözden geçirecek olursak; etkin bir lazer tedavisinde her bir seansin sonucu yaklasik %20 benzeri kil kökünü sayica azaltmak seklinde kendini işaret etmektedir. Bu azalmanin orani kisiden kisiye degisir fakat her vaziyette, süren tedavilerde azalma da sürdürür.

Bu sirada, kil köklerinde sayica azalmanin yanisira zayiflama da ortaya çıkar. Zayiflamis kökler ise fakat çok uzunca süren dinlenme dönemlerinden ardından büyüme dönemine girebilirler. Bu da tedavinin ilerlemesiyle beraber tüy çikmasi amaçlı gerekli olan sürenin uzamasi anlamina gelir. Dolayisiyla belli bir seansin sonuncu oturum olup olmadigini anlayabilmek amaçlı sonuncu islemden ardından 1 sene beklemek gerekebilir. Bir sene ardından tüy çikmasi şeklinde ise bu, neticenin kalici olmadigina degil, tedavinin artık bitmemis olduguna isaret eder.

Alexandrite 755 nm dalga boyu Lazer Epilasyon

Yüzde ve bedende asiri tüylenmenin nedenleri

Genellikle asiri tüylenme kandaki androjenlerin (erkeklik hormonlari) artmasina baglidir. Androjen erkeklerde ek olarak yüksek seviyelerde olmak üzere, hem bir erkek hem bir de kadinda yer alan hormonlardir. Androjenler ince, zayif ve kisa meydana gelen tüylerin sert ve uzunca killara dönüsmesine ne sebeple olur. Androjen seviyelerinin yükselmesine ve bunun sonucunda da tüylenmeye ne sebeple meydana gelen vaziyetler sunlardir:
Menopoz; Bu dönemde yumurtaliklardan östrojen sentezi azaldigi takdirde androjen sentezi sürdürür bunun için bagli olarak tüylenme görülebilir.
Genetik; Ailesinde asiri tüylenme meydana gelen kisilerde görülme olasiligi fazladir.
Ilaç hemen yan etkileri; Bir Takim ilaçlar asiri tüylenmeye ne sebeple olur.
Polikistik over hastaligi; Bu hastalikta yumurtaliklarda pekçok kist olusur ve erkeklik hormonlari pek olarak üretilir. Hasta Olanlarda asiri tüylenme, düzensiz yumurtlama, tane düzensizlikleri, kisirlik ve sismanlik görülür.
Yumurtalik Tümörleri; Nadir olarak görülen androjen salgilayan yumurtalik tümörleri de asiri tüylenmeye ne sebeple olur.
Adrenal (Böbreküstü Bezi) Bozukluklari; Böbreküstü bezlerin büyümesi pek androjen üretilmesine ve asiri tüylenmeye ne sebeple olur.
Asiri tüylenmenin sebebinin belirlenmesi; Yapilan hormon testleri ile kandaki androjen ve diger hormonlarin düzeyi belirlenir. Ayrica yapilan ultrasonografik inceleme ve özel radyolojik incelemeler ile yumurtalik ya da böbrek üstü bezlerindeki tümörler saptama edilebilir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.