Alex Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Alex Lazer Epilasyon Yaptıranlar ile ilgili olarak yaptıran kişilerden olumlu duyumlar almaktayız. Yara izleri, sivilce izleri, lekeler, kıl ve tüyler üzerinde kalıcı çözümler getiren bu çözüm sistemi, insanların beğenisini toplamıştır. Problemin kaynağına inen bu tedavi yöntemi ile hastalarımıza kalıcı çözüm sunmaktadır.

Alex Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Alexandrite Lazer Epilasyon Yaptiranlar Nelere Dikkat Etmeli?

Daha az acili olmasi ve ek olarak kocaman meydanlara uygulanabiliyor olmasi lazer epilasyonun seçim nedenleri arasinda. Fakat Alex lazer epilasyon yaptirmadan öncesinde ve sonrasinda uyulmasi gerekli olan mühim şartlar bulunuyor.

İstenmeyen tüylerden arınmak amaçlı seçim edilen yollardan biri meydana gelen Alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar uygulamasi bütün bedende 1-2 aylik araliklarla aşağı yukarı 6-8 oturum arasinda, yüzde ise 10-12 oturum arasinda netice veriyor. Lazer epilasyon birden çok süreçten olusmaktadir.Alanin genisligine bagli olarak iyileştirme birden çok dakikadan birden çok saate civarı çikabiliyor. Yepyeni cihazlarla bu zaman 30 dakikaya civarı inebiliyor. Uygulama sonrasinda 2-3 gün içerisinde içerisinde tüyler kendiliginden dökülmeye basliyor” diyor. Lazer epilasyonun profesyonel doktorlar kontrolünde yapilmasi mühim.

 

Emniyetli ve etkili sekilde olmasi amaçlı kil ve cilt tipine yönelik degerlerin dogru belirlenmesi; cilt rengi, kil yogunlugu, kil rengi ve kalinligina bakilarak, dogru cihaz ve enerji saptama edilmesi gerekmektedir. Lazer epilasyonun günesten koruma amaçlı kremler itinalı kullanildigi müddetçe her mevsim yapilabildigine değinen Saglam, “Ancak dogru zaman, hastaya ve yapılacak lazer tipine yönelik de belirlenebiliyor. Bir Takim hasta olanlarda surat bölgesine yaz ayinda lazer uygulamak tehlikeli olabiliyor.

Güvenilir kosullarda yapilmasi şeklinde lazer epilasyon uygulamasinin saglik açisindan bir zarari yoktur.Ancak en saglikli netice amaçlı uygulamayi yaptiran kisinin de bir takim kurallara uymasi gerekmektedir.

Ürün Detaylı için Tıklayınız

Lazer Epilasyon Yaptıranlar Hakkında

Lazer tedavisi öncesi kadınlar da yüksek hassaslık sebebiyle regl dönemizin birden çok gün öncesi ve sonrasi yapilmamasi uyumlu görülmektedir. Lazer isiginin kil köklerini ek olarak sıkı görebilmesi amaçlı kil boylarinin 2-3 mm uzamis olmasina uyarı edilmesi faydali olacaktir. Uygulama yapilacak bölge terli ya da nemli ise islak ve kuru mendille temizlenmesine uyarı edilmelidir.

Lazer Epilasyon Nasil Yapilir?

Hassas ciltlerde hekim kontrolünde bölgeye lokal anestezik krem sürülebilir. Islem esnasinda hassasiyeti azaltmak ve tahrisleri engellemek amaçlı bölgeye buz aküsü ile sogutma uygulanir. Benlerin üst kısmına islem yapilmasi sakincalidir, benler kapatilarak korunmalidir. Islem müddeti kil yogunluguna yönelik degisim gösterebilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.